בחרו עמוד

בס"ד

העולם לא יחזור למה שהיה

תיקשור עם בנימין גולדן,   בחור אוטיסט בן שלושים,    י"ט אדר תשס"ב

 

עם ישראל, יש לי משהו מאוד חשוב לאמר,

משהו שאמרתי כבר כמה וכמה פעמים בעבר, אבל אולי עכשיו אחרי הפיגועים, גם של בנייני התאומים עד הפיגוע בבית ישראל אתמול, ובמחסום עופרה היום, אולי כבר התחלתם להבין מה שקורה באמת!

עם ישראל, גם העם בחו"ל, גם העם בארץ ישראל! ה' מפרק את עולם השקר, שוחט את עגל הזהב, וזה ממש הרגע לפני לידת עולם האמת, ואלה שבאמת מחכים לישועה, לגאולה ולמלך המשיח, היהודים האלה יזכו לקבל את פניו, אבל אנחנו כְעם עדיין לא מוכנים, ומפחד אני שחס ושלום הרוב לא יהיו מוכנים. כי זה יגיע בעתיד הקרוב ובמהירות רבה. תהיה התדרדרות פתאומית וכל העולם יתפרק. ואנחנו עם ישראל יושבים מסתכלים מתבוננים סובלים אבל כמו שיכורים לא זזים, ולא צועקים ולא מנסים לשנות.

אוי עם ישראל… עכשיו עכשיו, אין זמן חייבים לחזור בתשובה, להחליט שאנחנו שייכים לקב"ה, שהוא הכל יכול, שרק הוא יכול להציל אותנו, אבל אני דואג מאוד שעדיין יש ליהודים רבים מאוד הרגשה שבכל זאת צה"ל הוא הגורם החשוב במלחמה, או אולי ראש הממשלה ושבנק ישראל הוא הקובע איך הכלכלה תהיה, אולי הבורסה, ובחו"ל עדיין מאמינים ביכולת האישית של כל אדם, להחליט ולנצח בכל מצב, עדיין מאמינים שפרנסה היא בידי האדם בעצמו, ומאמינים שהכל יעבור ושהעולם יחזור למה שהיה לפני ה- 11 בספטמבר, אבל העולם לא יחזור למה שהיה. הקב"ה שוחט את עגל הזהב, לכן גם הכלכלה לא תחזור למה שהיתה, והעולם עומד לפני מלחמה לא פשוטה בכלל.

לפי הנבואות הקדושות, [מלכות] אדום תשלם את המחיר הגדול ביותר ולא ישאר אף אחד, ולפי הנבואות לא ישאר אף יהודי אחד בחוץ לארץ. [כלומר שיצטרכו לעזוב את חו"ל ולבוא לארץ ישראל]. אבל יהודים!  יהודים!!  אפשר להמתיק את כל זה ולהביא את הישועה בשמחה ובקלות יותר. למה לסבול?! ה' עכשיו נותן לנו רגע, רגע כדי לתקן, כדי לחזור אליו. עם ישראל תתפללו תתפללו, תמלאו את הארץ ואת העולם בתפילה ובתהילים, תתפללו ותבקשו סליחה ומחילה מהקב"ה, תבכו, תגידו סליחות. אבינו מלכנו… ותחליטו שתחזרו לחיים האמיתיים, גם החרדים, גם הדתיים, גם החילוניים, כל עם ישראל עם אחד מתחת לדגל הקב"ה. אם כולם יתאספו ביחד ויתפללו כמו שצריך ויחליטו מה שצריך, אז בעזרת ה' נראה ישועה גדולה, והישועה תגיע הרבה יותר בקלות.

עם ישראל, תפקחו את העיניים, אין זמן, אין מקום בטוח בעולם אף מקום לא בטוח בעולם, רק מקום אחד!!!  קרוב לקב"ה.

עם ישראל תלבשו שק ואפר, תלכו למקומות קדושים להתפלל ולבקש מהקב"ה מחילה, להחליט לחזור בתשובה.

בהמוניכם תצאו לרחוב, תבקשו בבכי ובצעקה להתחנן לפני הקב"ה להציל אותנו, לחזור הביתה ולהתחיל לחיות כמו שהבטחתם,

תצעקו ביחד עם כל ישראל פה אחד

ה' הוא האלקים,

ה' הוא האלקים,

ה' הוא האלקים.

קול דממה דקה 602489-058